Då tackar vi Göteborg för denna gången!
Igår blev det ett eget löppass, Göteborgsvarvetshejande, hockeysemifinal, ett Lisebergsbesök ( min gamla arbetsplats under 6 år ), melodifestivalentittande ( eller snarare sovande ), mycket skrattande, karusellåkande, glass-godis och chipsmumsande! Vi tog en tur i spegelhuset och vilken skrattfest det blev där inne!
Alex och Oscar som hade tävlat käkade pizza. Jag som hade kört ett lugnare träningspass tog en sallad.
Bjuder på några skönare bilder från helgen! Nu bär det av hem till Stockholm! Hörde jag simträning ikväll??!! Fan jag känner mig så jäkla taggad för att köra stenhårt med träningen nu några veckor innan det bär av till Nice!!! 5 veckor kvar till Ironman Nice idag!! Det är dags att börja tagga till ordentligt!
Och stort Grattis till fina prestationer på Ironman Texas igår till de som körde! Starkt jobbat och grymma resultat av gänget som var där!
Hepp Hepp